Otelsikayet.com Logo

Vista Hill Hotel

Kuşadası

Bu hotel için en düşük fiyatı göster *
  tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 5 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 80 km.
 • 3.4/5
  94 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 3.4 /5
  Otel konforu/Temizliği 3.6 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 3.2 /5
  Eğlence/Animasyon 3.4 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 3.2 /5
 • 3.4/ 5
  94 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 3.5/5
  Otel konforu/Temizliği 3.5/5
  Yiyecek içecek kalitesi 3/5
  Eğlence/Animasyon 3.5/5
  Fiyat/Hizmet puanı 3/5
'Vista Hill Hotel' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
3 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İzmir

Geçtiğimiz sene balayı çifti olarak 5 gece otelde konakladık.Herşeyinle çok güzel ve kaliteli bir tatildi.Personelin güleryüzü,yemek ve restoran kalitesi,temizlik ve animasyon dahil herşey çok çok iyiydi.Olumsuz yorumların iyi niyetine ve gerçekliliğine asla inanmıyorum.Hiç düşünmeden konaklıyabileceğiniz kaliteli bir hotel.. devamı »

Tarih: Ağs 17, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video

Biz daha geçen hafta döndük tatilden. Vista hill tek kelimeyle harika bir otel öncelikle çok beğendik. Her şeyi yani personelinden yemeğine yatağına havuzuna kadar muhteşemdi. Her sabah kahvaltıya indiğimizde güler yüz personeli sonra da geceye kadar "animasyon takimi"yla geçirdiğimiz aktiviteler oyunlar hele akşamki amfiti.. devamı »

Tarih: Tem 29, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İzmir

Harika bir tatil geçirdik. Yemek kuyruğunda "50 dakika bekledim" diyen kişiyi anlayamadım. Biz hiçbir şekilde kuyruk beklemedik ve bir yorum daha okudum. Animasyonla ilgili her gün aynı şey yazmış. Bu kadar büyük emeğe saygısızlık görmedim. 10 gün kaldım bu otelde ve mükemmel showlar izledim ve 10 gun her gün farklı sho.. devamı »

Tarih: Tem 23, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Yersiz yorumlara kulak asmayın arkadaşlar. Her şey Güzel 45 -50 dakika yemek bekleyen arkadaş 50 dakika nasıl sabrettin böyle bir yalan olmaz benim tatilim yeni bitti arkadaşlar her şey çok güzeldi

Tarih: Tem 22, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

ÇOK YAKIN BİR ZAMANDA KONAKLADIĞIM TESİSTE EŞİMLE BİRLİKTE OTELDE GEÇİRDİĞİMİZ HER DAKİKA İÇİN NEFRET OKUDUK.BU ZAMANA KADAR BİR SÜRÜ OTELDE KONAKLADIK, TATİL YAPTIK FAKAT BÖYLESİNE KÖTÜ YEMEK YAPAN, TEMİZLİKTEN HABERİ OLMAYAN, PERSONELİNİN BU KADAR MÜŞTERİ İLE İÇLİ DIŞLI OLDUĞU,BU KADAR İRAN İNSANININ DOLU OLDUĞU,HAVUZUNUN.. devamı »

Tarih: Tem 21, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İzmir

Cem bey acaba aynı otelde mi kaldık bilmiyorum. Daha bugün geldim. Bir yemek kuyruğunda insanlar 25, 50 dk beklemedim. Bu yalan. Havuz ise gayet temizdi insanları amele olarak nitelendiren insanlarında kompleksleri var galiba. Seneye kesinlikle yine gitmeyi planlıyorum. İçecekler konusunda da kuyruklu yalanlara inanmayın he.. devamı »

Tarih: Tem 20, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ BİR OTEL. PERSONEL SAYGISIZ, YEMEKLER TATSIZ TUZSUZ, ANİMASYON EKİBİ HER AKŞAM AYNI ŞEYİ YAPIYOR. ODALAR PİS. EĞER REZERVASYONUNUZU DAHA YAPMADIYSANIZ ASLA YAPMAYIN. BİZDE BÖYLE GÜZEL YORUMLARI GÖRÜNCE SEVİNDİK AMA HİÇ ÖYLE ÇIKMADI O YAZILARI HEP PERSONEL YAPMIŞ. EĞER İYİ BİR TATİL İSTİYORSANIZ VİSTA HİLL.. devamı »

Tarih: Tem 20, 2014
Kuşadası: Önerilen yerler
1 Yorum 6 Fotoğraf
4 Yorum 5 Fotoğraf
2 Yorum 7 Fotoğraf
1 Yorum 6 Fotoğraf
1 Yorum 5 Fotoğraf
7 Fotoğraf
Kuşadası gezi rehberi : tıklayın