Otelsikayet.com Logo

Vikingen Quality Resort & Spa

Alanya

'Alanya' için en düşük fiyatlı otelleri göster*
  tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 15 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 90 km.
 • 2.2/5
  53 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2.2 /5
  Otel konforu/Temizliği 2.9 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 2.1 /5
  Eğlence/Animasyon 1.8 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 2.1 /5
 • 2.2/ 5
  53 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2/5
  Otel konforu/Temizliği 3/5
  Yiyecek içecek kalitesi 2/5
  Eğlence/Animasyon 2/5
  Fiyat/Hizmet puanı 2/5
'Vikingen Quality Resort & Spa' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video

Halen oteldeyim sinirden uyuyamıyorum, disko saat 1 de açıldı 2 de kapandı. Mini barda fanta, coca cola yazıyor bir bakıyorsunuz mide bulandıran içecekler. Saat 12 den sonra su bile almak için 6. Kattan -3'e inmeniz gerekiyor. Hizmet sıfır ayrıca ekonomik olsun diye her bir saatte klimalar otomatik kapanıyor. Banyodaki .. devamı »

Tarih: Tem 14, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Hatay

Aynı yemeklerin ikinci gün tekrar ikram edildiği bir otel internette verilen özelliklerin hiç biri yok maalesef kapalı havuz diyor kapısı kilitli kapalı havuzu istediğimiz halde açmadılar.garsonlar çok laubali ve disiplinsiz sanırım müşteri çoğunluk yabancı olduğu için bunlar anlamaz zihniyeti var.

Tarih: Tem 9, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Hatay

11.06.2014 tarihinde eşim ve çocuğumla gittim bu otele konum olarak güzel ama sadece konum tatmin etmiyor. işi tamamen hizmet olan otelcilik sektöründe çok daha fazla kar etmek için bu kadar kalite düşürülmemeli bence. İnsanlar onca para veriyorlar. 5 yıldız kalitesini görebilmek için ama yazık yani. O yiyecek ve içecekl.. devamı »

Tarih: Tem 8, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Rezervasyon yaptırdıktan sonra bu siteye baktık eyvah dedik ama korkulan olmadı 18 haziranda sabah 11 de giriş yaptık 6 gün kaldık 2 günde uzattık. Odalar gayet iyi klimalar bazen kapanıyor o kadar. Kara manzarasına ödeme yapmıştık bizi deniz manzaralı oda verdiler her gece animasyon show var. Beyaz gece organizasyonu yapt.. devamı »

Tarih: Haz 28, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Yazılan diğer yorumları görünce ilave yapmak istedim. Bir de saat 03.40 ve o kadar ilaç almama rağmen hala kıvranıyorum. Yemekler fena değil ancak içecekler kötüydü. Çocuklarıma ve kendime be olduğu belirsiz içecek içirmektense, içeceklerimi gidip dışarıdan aldım. Otelde gerçekten bekar erkek çok fazla ve tipler kesinlik.. devamı »

Tarih: Haz 23, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Bu otele gelmeden önce bütün yorumları okudum bende herkes gibi ve rezervasyonumu iptal etmeyi düşündüm. Yorumlar gerçekten çok berbattı. Fakat otele geldiğimde büyük haksızlık yapıldığını gördüm. Hala oteldeyim cumartesi çıkış yapacağım. Öncelikle alkollü ve alkolsüz bütün içkiler gerçekten markasız. Rakı içmeyi seviyo.. devamı »

Tarih: Haz 12, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Oncelikle arabanızla gitmeyin. Otoparkı yok, müdüre "otoparkınız yok" dedim gelmeden önce bana mı sordunuz?" dedi. Yemekler de kötüydü. Yiyecek sadece patetes kizartması var. Diğerleri çok çok kötü, odalar temizlenmiyor. Denizi pislik içinde ve taşlık sadece havuzu büyük şezlong yetersiz. Erken kalkıp yabancılardan kalı.. devamı »

Tarih: Haz 12, 2014
Alanya: Önerilen yerler
1 Yorum 7 Fotoğraf
2 Yorum 4 Fotoğraf
1 Yorum 4 Fotoğraf
1 Yorum 4 Fotoğraf
1 Yorum 7 Fotoğraf
Alanya gezi rehberi : tıklayın