Otelsikayet.com Logo

Sirene Belek Hotel

Belek

Bu hotel için en düşük fiyatı göster *
  tatil.com   tatilcity.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 40 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 25 km.
 • A La Carte Restoran
 • Banyo
 • Bar
 • Elektronik Kartlı Anahtar Sistemi
 • 2/5
  14 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2 /5
  Otel konforu/Temizliği 2 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 2 /5
  Eğlence/Animasyon 2 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 2 /5
 • 2/ 5
  14 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2/5
  Otel konforu/Temizliği 2/5
  Yiyecek içecek kalitesi 2/5
  Eğlence/Animasyon 2/5
  Fiyat/Hizmet puanı 2/5
'Sirene Belek Hotel' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Kötü bir oteldi. Hiç güzel değildi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Personellerin suratı asıktı. Bu verilen paraya değmez. Animasyon bile yoktu adam gibi. Yemekler yoktu.

Tarih: Tem 11, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video

Güzel bir tesis, iyi vakit geçirdik. Konum olarak beğendik. Çalışanların ilgisi, sunulan hizmetlerin kalitesi güzeldi. Tavsiye edilecek bir otel.

Tarih: Arl 18, 2013
Bu yorum Tele-Anket ile alınmıştır.
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Resepsiyondaki görevliden başlayarak restorandaki görevlilere kadar çalışanların genel olarak tavırları 5 yıldızlı bir otele hiç yakışmıyordu, çalışanlar çok ukalaydı. Yemekler kötüydü, yemek seçeneği çok azdı, hiç memnun kalmadım, hiç kimseye önermiyorum.

Tarih: Ksm 3, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Isparta

Sirene belek otele 3 günlüğüne giriş yaptık. çalışanları inanılmaz deneyimsiz ve müşteri ilişkileri çok zayıf. ayrıca ukelalar. bayan garsonlardan biriyle yaptığımız gereksiz ve düzeysiz tartışma sonucu oteli 2. günün ortasında bıraktık çıktık. tesisde şikayetimizi bildirdiğimiz halde bir ilgilenen olmadı ve çıkarken niye e.. devamı »

Tarih: Ağs 26, 2012
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Zonguldak

su an hala sirenede kalmaktayim 2. Günüm.ismim Türker baykan 2 ay önce geldiğim otele hizmet ve personelin yakınlığı nedeniyle tekrar gelme isteginde bulundum ve sehrimde etrafımda herkese burayı tavsiye ettim.bayram tatilini fırsat bilip ailem ve arkadaşımın ailesiyle tekrar buraya geldik 1 haftalığında tek aile 6300 tl ve.. devamı »

Tarih: Ağs 20, 2012
2 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Birkaç gün önce dış görünümüne aldandığım devasa bir otelde kaldım kubbeli mubbeli aman allahım dehşetengiz 1 buçuk günüm geçti orda.yıllardır antalyada kalmıyodum.en son tatilimi ailecek geçirdiğim bu otel gelince bende bi tavsiye mesajı yazmak istedim.en güzel tatillerimizden birini geçirdiğimiz bu oteli tüm dostlara tavs.. devamı »

Tarih: Arl 7, 2011
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Bartın

24-31 temmuz 2011 tarihleri arasında otelde kaldım. ben bir turizm meslek lisesi öğretmeniyim ve birçok otelde konaklayıp gözlem yapma şansım oluyor. sirene hakkında ilk söyleyeceğim şey belek bölgesinin doğal yapısı içinde huzur verici bir tasarıma sahip olması. havuzları ve oturma mekanları fazlasıyla yeterli, konaklama d.. devamı »

Tarih: Ağs 11, 2011