Otelsikayet.com Logo

Royal Atlantis Resort&SPA

Side

'Side' için en düşük fiyatlı otelleri göster*
  tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 15 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 45 km.
 • 3.1/5
  8 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 3 /5
  Otel konforu/Temizliği 3 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 3.7 /5
  Eğlence/Animasyon 3.3 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 2.3 /5
 • 3.1/ 5
  8 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 3/5
  Otel konforu/Temizliği 3/5
  Yiyecek içecek kalitesi 3.5/5
  Eğlence/Animasyon 3.5/5
  Fiyat/Hizmet puanı 2.5/5
'Royal Atlantis Resort&SPA' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Konya

İşlerim dolayısıyla Eylül ayında kısa süreliğine tatil yaptım. Diğer 5 yıldızlı otellerde karşılaşmadığım bir sıcaklıkla karşılaştım. Bütün elemanlar, müşteriyi memnun etmek için azami çaba gösteriyordu. Sabırlarına hayran kaldım. Animasyondaki ismini bilmediğim baş animatör, tv yıldızlarına taş çıkartacak yetenekte bir.. devamı »

Tarih: Eyl 16, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Eskişehir

Bu otelde 4 gün kaldık. Malesef, çoğu şeyden memnun kalmadık. 5 yaşında kızımız var, ama odada çoçuk için yatak yok. Koltuktan yatak yapmışlar, çoçuk için ne çarşaf var nede yastık. Temizlik ve düzen konusunda hiç iyi degil. Yemekler fena degildi. Otelde türkçe bir yazı göremezsiniz, sanki sadece almanlara hitap ediyor... devamı »

Tarih: Eyl 3, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Kayseri

5 yıldızlı mağduriyet. Otel sadece Alman müşterilerine hizmet ediyor. Türkler müşteriden sayılmıyor. Resepsiyonda saçma sapan, Alman şivesiyle Türkçe konuşmaya çalışan, elemanlar var. Müşterilerle kötü diyaloglara giriyorlar. Eleştirilere karşı anında cevap veriyorlar. Saat 22:00 dan sonra su bulmanız imkansız. Odalar ve.. devamı »

Tarih: Ağs 22, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Denizli

Bu otelde 24.06.2012-.30.06.2012 tarihleri arasında tatil yapma gafletinde bulundum. internette dolaşan türk tatilcilere 2.3. sınıf insan muamelesi yapıldığını söyleyen yorumlar ne yazıkki doğru. az sayıdaki işini iyi yapan iyi niyetli personel de maalesef durumu kurtarmaya yetmiyor. bunlar sorun değil personelin yanımd.. devamı »

Tarih: Tem 5, 2012
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Eskişehir

Aile odası diye engelli odası kulladırılıyor içecekler çok kötü hepsi konsantre gerçek olan hiç bir içecek yokbence 5 yıldızı hak etmiyor bu otell

Tarih: Tem 4, 2012
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Otele balayı için gitmiştim ama gittiğime pişman oldum.yemekler idare eder. ama yemek saati bittikten sonra ilerleyen saatde yemek bulamıyorsunuz.özellikle müdür yardımcısıyla yaşanmaması gereken bir diyalog yaşadık. bir gün kala oteli terkettik. son günün parasını almaya çalışıyorum hala.otel 2 yıllık ama ögretmen evlerin.. devamı »

Tarih: Ağs 8, 2010
2 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Hayatımda yaşadığım paralı en büyük kötülükler anı turla başlayan eziyetimiz otelde de devam etti hangisini sıralacağımı bilmiorum 3 de odaya yerleştirirldim odada elk. yoktu duşun telefonu çalışmıyordu bunları farklı saatlerde tamir ettiler ancak buzdolabı biz gidene kadar yapılamadı her belirttiğimde çalışıyorya cevab.. devamı »

Tarih: Tem 30, 2010
Side: Önerilen yerler