Otelsikayet.com Logo

Cande Onura Tatil Köyü

Bodrum

'Bodrum' için en düşük fiyatlı otelleri göster*
  tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 7 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 32 km.
 • 4.2/5
  47 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 4.2 /5
  Otel konforu/Temizliği 3.9 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 4.2 /5
  Eğlence/Animasyon 4.2 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 4.3 /5
 • 4.2/ 5
  47 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 4/5
  Otel konforu/Temizliği 4/5
  Yiyecek içecek kalitesi 4/5
  Eğlence/Animasyon 4/5
  Fiyat/Hizmet puanı 4.5/5
'Cande Onura Tatil Köyü' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Tekirdağ

25 Ağustosta Onura tarafında kalmak üzere giriş yaptığımız otele beklentilerimiz çok yüksek olarak girmiştik. Bu yüzden girdiğimiz gibi yaşadığımız hayal kırıklığı moralimizi bozdu. Odaları hiç beğenmedik ve odamızda 3 kez büyük böcek öldürdükten sonra doğal olarak pek mutlu değildik. Otel olarak çok güzel bir yer değil .. devamı »

Tarih: Eyl 7, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video

Çok fazla sorun yaşamadık, tesis olarak güzel ama hizmet zayıf. Yemek çeşitleri daha özenli ve kaliteli olmalı. Animasyonlar zayıf. Havuzu güzeldi ama plajı çok kötüydü hiç beğenmedik.

Tarih: Ağs 26, 2013
Bu yorum Tele-Anket ile alınmıştır.
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Geçen sene onura'da tatil yaptıktan sonra bu senede aklımıza gelen ilk yer oldu. Yemekler, temizlik, konfor ve en önemlisi bu seneki animasyon grubu ve ozi. süpersiniz.

Tarih: Ağs 19, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

YORUMLARI OKUYORUM ONLARA BİRAZDAN CVP VERİCEM BAYRAMIN İKİNCİ GÜNÜ GİRİŞ YAPTIĞIMIZ OTELDEN 16 AĞUSTORTA CIKIŞ YAPTIK DENİZİNİN GÜZELLİĞİNİ BODRUMU BİLENLER BİLİR HAVUZUNU HER AKŞAM SABAHA KADAR ELEKTİRİK SÜPÜRGESİNE BENZER DEVASA BI BORUYLA SABAHIN İLK İSIKLARINA KADAR TEMİZLİYORLAR ODA HİZMETLİLERİ O KADAR KİBAR O KADAR .. devamı »

Tarih: Ağs 17, 2013
2 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Şunu belirtmek isterim ilk başta 5 gün içinde çok güzel zaman geçirdim. Otele gelince otel temizlik bakımından gayet çok temiz hergün oda temizliği mevcut istesenizde istemezsinizde kirli olmanıza musade edilmiyor yani anlayacagınız:) Genel anlamda da tatil köyü gayet temiz cevre temizligi, havuz, restorant, falan o.. devamı »

Tarih: Ağs 13, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

''Çok Kötü'' yorumunu yapan müşteriden bir hafta sonra aynı yerde ailem ile tatil yaptım. Farklı bir yer anlatılıyor sanırım. Bahsedilen olumsuzlukların hiçbirini yaşamadık. Odadaki soğutmayan klima için ilgililere başvurdum, aynı gün servis gelerek klima gazı ikmali yaptı. Yaşanan aksaklıklara hemen müdahale ediliyor. YEME.. devamı »

Tarih: Ağs 6, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İzmir

Arkadaşlar tatilimizi dün sonlandırdık gerçekten üzülerek. bazı arkadaşlar neye dayanarak kötü yorumlar yaptığını anlamıyorum yemek çeşitleri olsun temizlik olsun samimiyet olsun bence hepsi çok güzeldi. Özellikle bize arkadaşlıklarını gösteren animasyon ekibine çok ama çok teşekkürlerimi sunuyorum inşallah seneyede görüşme.. devamı »

Tarih: Ağs 4, 2013
Bodrum: Önerilen yerler
1 Yorum 4 Fotoğraf
1 Yorum 4 Fotoğraf
3 Yorum 6 Fotoğraf
1 Yorum 4 Fotoğraf
2 Yorum 1 Fotoğraf
6 Fotoğraf
Bodrum gezi rehberi : tıklayın