Otelsikayet.com Logo

Maxima Paradise Resort Özdere

İzmir

'İzmir' için en düşük fiyatlı otelleri göster*
  tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 58 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 45 km.
 • 2.8/5
  37 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2.8 /5
  Otel konforu/Temizliği 2.8 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 2.8 /5
  Eğlence/Animasyon 2.6 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 3 /5
 • 2.8/ 5
  37 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 3/5
  Otel konforu/Temizliği 3/5
  Yiyecek içecek kalitesi 3/5
  Eğlence/Animasyon 2.5/5
  Fiyat/Hizmet puanı 3/5
'Maxima Paradise Resort Özdere' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Manisa

26 temmuz 2014 tarihinhe 4 gece kaldık. Çocuğumuzla rezil olduk. İlk gece verilen odada ne ben eşimle nede çocuğumuz uyuyamadık. 3411 nolu oda. 2. gün oda değişikliği yaptık, kısmen iyiydi. Her gün çocuk arabasını sırtımızda taşıyordu 1.kata kaldığımız oda ile restoran arası 300 metre denize uzaklığı 30 metre ve üstelik her.. devamı »

Tarih: Tem 31, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

İki çocuğumuz olduğu için çocuk havuzlarının resimlerine bakıp o kadar kötü yoruma rağmen aman ne palım dedik ve gittik ve inanın çok memnun kaldık. Havuzları çok güzel, personel inanılmaz güler yüzlü ve arı gibi de çalışıyorlar. Arı demişken yorumlarda çok arı sinek var diye okumuştum, 7 gün kaldık. Sadece 1 gün 1 tane arı.. devamı »

Tarih: Tem 27, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

ASLA BİR DAHA TERCİH ETMEYECEĞİM BİR OTEL TABİ ANI TUR İSMİNİ DE DUYMAK İSTEMİYORUM ODALARDA, MUTFAK BÖLÜMÜNDE HİJYEN KOCA BİR SIFIR RESEPSİYON BÖLÜMÜNDE ÇALIŞAN ELEMANLAR İLGİSİZ ALAKASIZ. DAHA FAZLA YAZIP SİNİRİMİ BOZMAK İSTEMİYORUM BİR SENE BU TATİL İÇİN PLAN YAPIP BÖYLE BİR SONUÇLA KARŞILAŞMAK İNANINKİ ÇOK ÜZÜCÜ.

Tarih: Tem 25, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Elazığ

Bu otele 4 Temmuzda eşim ve kızımla gittik .Otel çok güzeldi.konumu doğa harikası bir yerdi. Temmuz sıcağında serin ve esintili bir havası olması bile otelin tercih sebebi olabilir.Havuzu çok güzel fakat şezlong kapma gibi bir sorun var. Bu durumdan misafirleri suçlamaktansa, demek ki gerçekten şezlong yetersiz demek ve bun.. devamı »

Tarih: Tem 21, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Çanakkale
1.5/5

Anı tur ve Maxima adını bir daha duymak istemiyorum. Saatlerce resepsiyonda sıra bekledikten sonra odaya girebildik. Odalar pis,8 gün aynı çarşaf, aynı havlular. Aynada kendinizi göremezsiniz. Geceden şezlong kapmazsanız ayakta kalırsınız. Personel lakayt. Zaten çoğu işi bilmiyor, lise öğrencileri sezon için toplanmış. Deni.. devamı »

Tarih: Tem 20, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Şu anda kaldığım odadan bu yorumu yazıyorum. Özet geçeyim her şey dahil hizmet satın alıp da pansiyon konseptinde tatil yasamak istiyorsanız sizde gelin. Balkonumda yan odanın klimasının dış ünitesinin İzmir sıcağına kattığı artı değer paha biçilemez inanınki. 7 günlük tatilimde bir saat bile balkonda oturamadım sağ olsun b.. devamı »

Tarih: Tem 19, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Havuz sanki halk plajı gibi boş şezlong bulmakla çölde su aramak eşdeğer hatta çölde su bulmak çok daha kolay olabilir. Bir haftadır buradayım havuzun temizlendiğini görmedim. Gece havuz başındaki şezlonglara havlu koyma adetini ilk defa bu otelde gördüm maalesef bizde ayak uydurmak zorunda kaldık denize girebileceğinizi de.. devamı »

Tarih: Tem 15, 2014
İzmir: Önerilen yerler
1 Yorum 9 Fotoğraf
1 Yorum 10 Fotoğraf
2 Yorum 7 Fotoğraf
12 Fotoğraf
İzmir gezi rehberi : tıklayın