Otelsikayet.com Logo

Maxima Paradise Resort Özdere

İzmir

'İzmir' için en düşük fiyatlı otelleri göster*
  tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 58 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 45 km.
 • 2.7/5
  34 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2.7 /5
  Otel konforu/Temizliği 2.7 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 2.8 /5
  Eğlence/Animasyon 2.5 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 2.8 /5
 • 2.7/ 5
  34 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2.5/5
  Otel konforu/Temizliği 2.5/5
  Yiyecek içecek kalitesi 3/5
  Eğlence/Animasyon 2.5/5
  Fiyat/Hizmet puanı 3/5
'Maxima Paradise Resort Özdere' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Elazığ

Bu otele 4 Temmuzda eşim ve kızımla gittik .Otel çok güzeldi.konumu doğa harikası bir yerdi. Temmuz sıcağında serin ve esintili bir havası olması bile otelin tercih sebebi olabilir.Havuzu çok güzel fakat şezlong kapma gibi bir sorun var. Bu durumdan misafirleri suçlamaktansa, demek ki gerçekten şezlong yetersiz demek ve bun.. devamı »

Tarih: Tem 21, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Çanakkale
1.5/5

Anı tur ve Maxima adını bir daha duymak istemiyorum. Saatlerce resepsiyonda sıra bekledikten sonra odaya girebildik. Odalar pis,8 gün aynı çarşaf, aynı havlular. Aynada kendinizi göremezsiniz. Geceden şezlong kapmazsanız ayakta kalırsınız. Personel lakayt. Zaten çoğu işi bilmiyor, lise öğrencileri sezon için toplanmış. Deni.. devamı »

Tarih: Tem 20, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Şu anda kaldığım odadan bu yorumu yazıyorum. Özet geçeyim her şey dahil hizmet satın alıp da pansiyon konseptinde tatil yasamak istiyorsanız sizde gelin. Balkonumda yan odanın klimasının dış ünitesinin İzmir sıcağına kattığı artı değer paha biçilemez inanınki. 7 günlük tatilimde bir saat bile balkonda oturamadım sağ olsun b.. devamı »

Tarih: Tem 19, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Havuz sanki halk plajı gibi boş şezlong bulmakla çölde su aramak eşdeğer hatta çölde su bulmak çok daha kolay olabilir. Bir haftadır buradayım havuzun temizlendiğini görmedim. Gece havuz başındaki şezlonglara havlu koyma adetini ilk defa bu otelde gördüm maalesef bizde ayak uydurmak zorunda kaldık denize girebileceğinizi de.. devamı »

Tarih: Tem 15, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İzmir

Öncelikle daha önce hiçbir otel hakkında yorum yapmamıştım iyi veya kötü. Ama bu otel dediğimiz yer otelden başka her yere benziyor bana mecbur bıraktırdı. Yemekler kötü ötesi ekşi ve kokuyor. Akşam yemeklerimiz genelde makarna ve patates kızartması oldu. personelin aklı bir karış havada otel hakkında hiç bir bilgiye sahip .. devamı »

Tarih: Tem 15, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Tekirdağ

OTEL TESİS OLARAK İYİ. YEME - İÇME İYİ. ANİMASYON DAHA DA İYİ OLABİLİR. OTEL VEYA TUR YETKİLİLERİNİN İLGİSİZLİĞİ HAD SAFHADA. DAHA DOĞRUSU TUR YETKİLİSİ YOK BİLE. OTEL DE BİR HALKLA İLİŞKİLER DEPARTMANI VAR, LAKİN KENDİSİNİ COFFEE SAATİNDE STANDIN ÖNÜNE BİR KEZ UĞRARKEN GÖRÜYORSUNUZ BAŞKA YOK. RECEPTION İYİ. ODA VE T.. devamı »

Tarih: Tem 14, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Balıkesir

Olumsuz yorumları okuyunca gelmeden önce huzursuz olmuştum. Fakat otel hemen hemen tüm beklentilerimi karşıladı. Odalar, yemekler, personel, havuzlar gayet iyi. Tek kötü tarafı akşamlar çok sıkıcı. Gelirken tavla okey takımı falan getirin. Özellikle pazar animasyonların olmaması kötü. Animasyon ekibi başarılı ama etkinlik a.. devamı »

Tarih: Tem 13, 2014
İzmir: Önerilen yerler