Otelsikayet.com Logo

Nashira Resort Hotel & Spa

Side

'Side' için en düşük fiyatlı otelleri göster*
  tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 80 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 55 km.
 • 220 Volt
 • Asansör
 • Atıştırmalık Bar
 • Ayna
 • 2.3/5
  41 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2.2 /5
  Otel konforu/Temizliği 2 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 2.6 /5
  Eğlence/Animasyon 2.4 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 2.1 /5
 • 2.3/ 5
  41 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2/5
  Otel konforu/Temizliği 2/5
  Yiyecek içecek kalitesi 2.5/5
  Eğlence/Animasyon 2.5/5
  Fiyat/Hizmet puanı 2/5
'Nashira Resort Hotel & Spa' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
2 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Edirne

26 agustosta otelde eşimle kaldım alacarte restaruanttaki kızın rus olmasından dolayı alacarte restaruanta kayıt yaptırmak çok zor siz italyan restaruantı diyorsunuz o osmanlı yazıyor. %75 i türk ailelerden oluşan kalan sayısına rağmen otelin müşterilerle en çok ilgilenen insanının rus olması ve türkçe konuşamaması çok k.. devamı »

Tarih: Ksm 4, 2012
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Samsun

Arkadaşlar ben agustos 2012 de gittim, gitmeden önce herkes gibi yorumları okuyup afalladım, bazıları cok iyi bazıları cok kötü diyordu. İlk olarak aile oteli burası başka amacla gitmeyin, ikincisi yemekler abartıldıgı kadar kötü değil bilmiyorum bu insanlar evlerinde ne yiyor, havuzu denizi müthiş, sadace havuz derinliği a.. devamı »

Tarih: Eyl 28, 2012
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Memnuniyet yorumlarını okudukça çok şaşırdım. Nedense ben hiçbirini görmedim. Daha gittiğim ilk dakika bavullarımı bırakmadan elime tutuşturulan gün boyu üstü açık duran kokteyl denilen içecekle karşılandım. Sonra öğle yemeğinde gördüğüm çatal-kaşık ve bardaklardaki lekeleri tek tek sayarak zaman geçirdim. Odaya çıktığımızd.. devamı »

Tarih: Eyl 27, 2012
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Yalova

Bayramdan sonraki hafta 5 gece 6 gün otelde kaldık. Sonuç ise hüsran. 5 yıldızlı bir otele yakışan sadece otelin konum ve mimarisi. Diğer konulara gelince odamıza yerleşebilmek için 5 saat bekletildik öncelik yabancı turistlere ait tabiki. Odalar yeterince temiz değil kat görevlisi hergün gelmiyor gelsede sadece çöpleri .. devamı »

Tarih: Eyl 14, 2012
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Bu otel ultra herşey dahil denildi ve içkiler 2 veya 3 çeşitle sınırlı demleme çay bulamazsiniz yemekler herşeyin en ucuzu ve en yenmezi aç kaldık. Garsonlar tartışıyor otelde personelimiz az yeterli değil diyor nasil bir mantiği var bu otelin çözemedim ala carte deninelen yer de 3 saat kuş kadar baliği bekledik ve koşa koş.. devamı »

Tarih: Eyl 4, 2012
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Adana

Otel mimarisi ve havuzlarıyla çok güzel ancak havuzlar ve kenarları yeterince temiz değil.havuz kenarlarında sabah erkenden yer kapmamışsanız boş şezlong bulmanız çok zor.yemekler fene değil.hergün değişik birşeyler çıkıyor,lezzetleri de iyi.dondurması patlamış mısırı,pamuk şekeri,sack ikramları güzel.otel personeli ilgili .. devamı »

Tarih: Eyl 3, 2012
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İçel

Hayatımda kaldığım en kötü oteldi.satış işinde çalıştığım için sık sık otellerde kalırım ama bu otel kadar kötü bir otel görmedim.bayramda yer ayırttığım için tek boş otel buydu sebebi belliymiş.yemekler kötü,alacarte restaurant var diye anlaştık otele giriş yaptık 4 restauranttan sadece birini seçebiliyor ve 4 günlük tatil.. devamı »

Tarih: Ağs 29, 2012
Side: Önerilen yerler