Otelsikayet.com Logo

Nashira Resort Hotel & Spa

Side

'Side' için en düşük fiyatlı otelleri göster*
  tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 80 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 55 km.
 • 220 Volt
 • Asansör
 • Atıştırmalık Bar
 • Ayna
 • 2.3/5
  54 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2.2 /5
  Otel konforu/Temizliği 2.1 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 2.8 /5
  Eğlence/Animasyon 2.3 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 2.2 /5
 • 2.3/ 5
  54 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2/5
  Otel konforu/Temizliği 2/5
  Yiyecek içecek kalitesi 3/5
  Eğlence/Animasyon 2.5/5
  Fiyat/Hizmet puanı 2/5
'Nashira Resort Hotel & Spa' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Nevşehir

Merhaba arkadaşlar ben Geçen sene ağustos da gittim. Otel bence gayet güzel ve hoş personel gayet saygılı otel girişinde zaten hemen berboylar valizimi taşıdılar. Odalar gayet güzel. Otel odaları pis diyorsunuz, yemekler kötü diyorsunuz ama hayır gerçekten otel çok güzeldi. TEŞEKKÜR EDERİM NASHIRA OTEL VE PERSONELLERİND.. devamı »

Tarih: dün
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Hayatımda bu kadar rezalet ilgisiz bir otel görmedim kesinlikle beş para etmez temizlik sıfır personel suratsız sadece turistlere güleryüzlü bir otel . Hayatımda ilk defa bu kadar para verip rezil olduğum bir otel lütfen şikayetleri okumadan kesinlikle gitmeyin.

Tarih: Tem 13, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

2014 Haziran ayının 16 ile 26'sında ordayım. Dublex bır oda, kötü temizlik ilgilenen yok. Havuzlar güzel yemekler iyi akşam garsonlardan Cebrail Osman doğan ve barda TOLGA açığı kapatan arkadaşlar animasyon ekibi mükemmel. ALİ BEY ve ekibi bütün arkadaşlar Doç İLKER bey de dahil on numara beş yıldız bir ekipacayip eğleniz m.. devamı »

Tarih: Haz 29, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Haziranda oradaydım. Otel harika hizmet sırasında güler yüz, yemeklerde kızartmalar, kuzu çevirme, envai çeşit yemek, harika denizde iskele, odada hamak, daha her akşam aktivite gündüz aktivite. Animatörler harikaydı. Herkese tavsiye ederim.

Tarih: Haz 26, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Kayseri

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum otele gelmeden önce okuduğum olumsuz yorumlar yüzünden çok strese girmiştim. Ancak giriş yaptığım anda itibaren ne kadar haksızlık yaptıklarını anladım acaba bu kadar olumsuz yorum yazanlar daha öncesinde nasıl otellerde kaldılar. Ben ailem aynı zamanda kız kardeşim ve eşi ile birlikte.. devamı »

Tarih: Haz 26, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İzmir

Nashira otele 17 haziranda girip 22 haziranda çıktım. 2014'de otel gayet iyi ama çalışanlar çok acemi bir sıkıntımız olsa muhattab bulamıyoruz. Özellikle yemekler berbat ve tatlı reyonu ve soğuk meze reyonu çok zayıf. Ben kendi adıma hiç memnun kalmadım ve tavsiyede etmiyorum.

Tarih: Haz 22, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Eskişehir

Bize en iyi otel diye tavsiye ettiler fakat temizlikle hiç bir alakaları yok. Personel çok kötü, resepsiyondakiler özellikle mi seçilmiş acaba hiçbir şeyi anlamayan elemanlar, hiç kimseye tatil için tavsiye etmiyorum.

Tarih: Haz 16, 2014
Side: Önerilen yerler