Otelsikayet.com Logo

Nashira Resort Hotel & Spa

Side

'Side' için en düşük fiyatlı otelleri göster*
  tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 80 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 55 km.
 • 220 Volt
 • Asansör
 • Atıştırmalık Bar
 • Ayna
 • 2.3/5
  41 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2.2 /5
  Otel konforu/Temizliği 2 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 2.6 /5
  Eğlence/Animasyon 2.4 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 2.1 /5
 • 2.3/ 5
  41 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2/5
  Otel konforu/Temizliği 2/5
  Yiyecek içecek kalitesi 2.5/5
  Eğlence/Animasyon 2.5/5
  Fiyat/Hizmet puanı 2/5
'Nashira Resort Hotel & Spa' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Eskişehir

2013 yılı ağustos ayında arkadaş grubumuzla gittik. Yorumları okumamıza rağmen bu kadar kötü olabileceğini düşünmemiştik. İlk kapıdan giriyorsunuz resepsiyondaki görevli çok laçka ve saygısızca sizi kale bile almıyor. Resepsiyonda sadece bir tane görevli insanlar odalarına yerleşmek için resepsiyonda kuyruk bekliyor. S.. devamı »

Tarih: Mrt 13, 2014
2 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

HANGİ BİRİNİ ANLATİM BİLEMİYORUM YAŞADIKLARIMI AYNEN YAZIYORUM; YAZIK OTELE GİRİŞ YAPIYORUM RESEPSİYONDA KARGAŞA BİR BAYAN PERSONEL VAR TELEFONAMI BAKSIN RESEPSİYONDAKİ BİRİKMİŞ MÜŞTERİYEMİ 50 DK ODAMIZIN ANAHTARINI GÜÇ BELA ALDIKTAN SONRA VALİZLER İÇİN PERSONEL ARIYOSUNUZ ŞU AN DOLUYUM 20 DK SONRA DİYOR. ODAYA GİRİYOSUN.. devamı »

Tarih: Ekm 28, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Tavsiye etmiyorum; Biz 5 gece kaldık, bir kez bile çarşaflarımız değişmedi, banyoda eksilen şeyler yerine konmuyordu, temizlikcilere zaten hiç birşey söylenmiyor insanla ters ters konuşuyorlar. Bir animasyonları var çok kötü, kendimi yabancı ülkede hissettim, insan ne yaptığını bir kezde Türkçe söylemezmi, herkes ingilizce .. devamı »

Tarih: Eyl 4, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Çok kötü temizlik yok kirli havlular çalışanlar saygısız sesimizi yükseltdik diye hırpalandık müdürlerin çalışanlara sözü geçmiyor. Kızımı ve beni kolumuzdan tutan ve hırpalayan satış personele müdürler hiç bir şekilde müdahale yapılmadı. Bıze beğenmiyorsanız kapı orda dediler, böyle bir işletme olamaz kötü ötesi. Biz h.. devamı »

Tarih: Eyl 3, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Bolu

Otele girişten itibaren olumsuzluklar var nereden başlayacağımı bilemiyorum. Giriştesıcak bir lobiye giriyorsunuz çünkü merkezi bir klima sistemi yok ya da çalışmıyor girişte seyyar 2 klima var sadece. Allahtan odalar öyle değildi. Rezervasyon yaptırdığımız oda da kalamadık arızalıymış(!) Odalar temizlenmiş mi bilemedim.. devamı »

Tarih: Ağs 23, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Aksaray

Kötü bir otel ve kötü bir tatil deneyimiydi benim için. Nereden başlayacagımı bilmiyorum o kadar cok olumsuzluk vardı ki yaz yaz bitmez. Temizlikte sıfır kalite heryer kir icerisinde. Yemekler desen hicbişey yetişmiyor ac kalıyorsunuz. Aquapark desen orda butun yiyecek icecekler paralı yanında cuzdan goturmen gerekıyor. Köt.. devamı »

Tarih: Ağs 12, 2013
2 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Kırşehir

Bu sezon ailecek nashirayı tercih ettik. Fakat iyi gitmeyen şeyler vardı örneğin odamız oldukça basık ve karanlıktı sanki bodrum kat gibiydi insanın içi daralıyordu. Diğer eksiklik animatörler de çok eksikti her akşam gittik fakat hiç eğlenemeden geri döndük. Anlayacağınız kendi kendimizi eğlendimeye çalıştık tek iyi ol.. devamı »

Tarih: Ksm 6, 2012
Side: Önerilen yerler