Otelsikayet.com Logo

İdeal Beach Alanya

Alanya

'Alanya' için en düşük fiyatlı otelleri göster*
  tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 13 km.
 • Denize: 50 mt.
 • Havaalanına: 147 km.
 • 1.5/5
  28 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 1.4 /5
  Otel konforu/Temizliği 1.4 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 1.4 /5
  Eğlence/Animasyon 1.7 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 1.4 /5
 • 1.5/ 5
  28 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 1.5/5
  Otel konforu/Temizliği 1.5/5
  Yiyecek içecek kalitesi 1.5/5
  Eğlence/Animasyon 1.5/5
  Fiyat/Hizmet puanı 1.5/5
'İdeal Beach Alanya' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Kötü bir otel sadace makarna ve balık (2 kere çıktı), karpuz yiyebildik. Midem diğerlerini kaldIrmadı. Bardakları çeşmeye tutuyor önce içilen içki kokusu halen duruyor. Havuz pislik içinde, kolanın markası side cola kola görünümlü şekerli gazoz bin pişman olduk. Çocuk hamburger istiyor sırıya giriyorsun fırça yiyorsun aynı .. devamı »

Tarih: Tem 13, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Ne kadar hırslandıysam bu otele 2 sene önce yaptığım tatil tesadüfen gördüğüm otel reklamıyla tekrar aklıma geldi üzüldüm boşa giden 6 gün ve parama. Yemekleri falan sürekli dışarda yedik yatmadan yatmaya otele geliyorduk 4 kişi buda bize ders oldu. Yıldızlarda mecburen 1 verildi 0 yıldız yokki.

Tarih: Şbt 6, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Tek kelimeyle kötü. Verdiğim paraya yazık. Burda puanlamalar 1 'den başlıyor. Oysa 1 puanı bile haketmiyor. Temizlik namına hiçbirşey yok. Masaya dökülen bir içeceği ertesi gün aynen görüyordum. Masalara sinekler üşüşüyordu. Kültablaları ağzına kadar dolup taşıyordu temizleyen yok. Odamı, banyomu kendim temizliyordum ar.. devamı »

Tarih: Arl 31, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Buradaki yorumları okumadan tatile gittim. Keşke daha önce okusaydım da hayatımın hatasını yapmasaydım. Yemek kalitesi, temizlik kalitesi 1 tek yıldızı bile hak etmiyor. Animasyonda 3-5 rusça kelime öğrenmiş birileri var, akşama kadar kafanızı şişirmektekten başka bişi bilmiyor. Yönetim mi oda ne toptan bırakıp gitseler çok.. devamı »

Tarih: Arl 6, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İçel

YILDIZSIZINDAN YEDİ YILDIZLIYA KADAR ONLARCA OTEL GÖRDÜM. GÖRDÜĞÜM OTELLERİN İÇERİSİNDE EN KÖTÜ OTEL BU OTELDİR. EN AMATÖR PERSONEL BU OTELE TOPLANMIŞTIR. SOĞUK SUYU BİLE ESİRGİYORLAR. İŞLETME TUTUMLULUK ADINA KALİTEYİ EN DÜŞÜK SEVİYESİNE İNDİRİYOR. ELEŞTİRECEK ÇOK ŞEY VAR AMA DEYMEZ. SON SÖZ BU OTELİ KESİNLİKLE TAVSİYE ETM.. devamı »

Tarih: Ağs 12, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

KÖTÜ ODALAR KÖTÜ YONETIM: 2 kısılık standart oda dıye tek kısılık odaya ek bır yatak daha koymuslar ve kakalamaya calıstılar karsı cıkıp oda degısımı ısteyınce yok baska oda dedıler ve tatılımızı yapamadan ankaraya donduk. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Tarih: Ağs 9, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

TÜRK seniz hiç bir değeriniz yok, sizinle ilğilenmiyorlar, önemli olan ruslar arkadaşlar, insanlar tatile neden çıkar stresten arınmak için hiç bir işe yaramayan gürültü saçma saçma animasyonlar, havuz kirliydi, denize giremedik bile, parayı bırak zamanıma çok üzüldüm.

Tarih: Haz 29, 2013
Alanya: Önerilen yerler
1 Yorum 7 Fotoğraf
2 Yorum 4 Fotoğraf
2 Yorum 4 Fotoğraf
2 Yorum 4 Fotoğraf
1 Yorum 7 Fotoğraf
Alanya gezi rehberi : tıklayın