Otelsikayet.com Logo

Green Beach Resort

Bodrum

'Bodrum' için en düşük fiyatlı otelleri göster*
  tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 2 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 45 km.
 • A La Carte Restoran
 • Balkon / Teras
 • Banyo
 • Bar
 • 2/5
  56 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 1.8 /5
  Otel konforu/Temizliği 2.1 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 2.1 /5
  Eğlence/Animasyon 2.3 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 1.9 /5
 • 2/ 5
  56 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2/5
  Otel konforu/Temizliği 2/5
  Yiyecek içecek kalitesi 2/5
  Eğlence/Animasyon 2.5/5
  Fiyat/Hizmet puanı 2/5
'Green Beach Resort' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Odalar; kötü, kokuyor, temizlik ve hijyen sıfır, tuvalet çalışmıyor. suları tuzlu su. Yemek, ilk gün idare eder diyorsunuz, 2. gün buna da şükür diyorsunuz. 3. gün ve sonrası yemek yemiyorsunuz. Hayatımda ilk defa hazır köftenin bu kadar yemekte kullanıldığını gördüm. Et diye bir şey beklemeyin yok çünkü. Her gün aynı .. devamı »

Tarih: Tem 31, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Gerek yeri olsun gerekse otelin yemekleri, animatör ekibi, gerekse de size verilen(!) ilgi bakımından berbat bir otel. 5 gece kaldım. Sıfır ilgi ve berbat bir muameleyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Otel hiç temiz değil. Yastıklar örtüler her şey lekeli ve pis ama nedense her gün temizlenmesine rağmen değişen hiçbir şey yok... devamı »

Tarih: Tem 27, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Yemekler lezzetsiz ve pis oda temizliği sıfır yastıklar da lekeler vs. Animasyon ekibi beş para etmez hele ki Enes sakin yüz vermeyin. İçecekler sadece renkten ibaret alkol diye bir durum yok. Duş alırken deniz suyuyla duş aldığınızdan temizlenemiyorsunuz. Parayı nakit aldıklarında kazıklamak için her şeyi yapıyorlar. Verdi.. devamı »

Tarih: Tem 27, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Her şey çok kötü. Garsonlar çok kötü animasyon takımı çok kötü.yani bu otele gidip memnun kalmak mümkün değil. Bir daha asla Green Beach'e gitmem ve animasyon takımı sadece Ruslarla ilgileniyor.

Tarih: Tem 27, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Balıkesir

7 temmuz - 11 temmuz 2014 dört gece kaldık kalmaz olaydık. Odalar berbat kokuyor rutubet ve pislik kokuyor. Tuvaletleri leş gibi klimaları çalışmıyor. Getirdikleri çarşaf ve havlular lekeliydi. Yemekler berbat ve hep ayni çeşit yok. İshal kusma yapıyor. Çeşme suları mikroplu verilen hizmetler saatli askeriye ortamı gibi den.. devamı »

Tarih: Tem 19, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İzmir

08/07/2014 - 13/07/2014 tarihleri arasında burada konakladım. Tüm kötü yorumları okudum ama abartılıyor diye düşündüm. Ama neredeyse hepsi doğru. İlk olarak tüm personelin değişmesi gerekiyor. Otelde çok fazla Rus var ve animasyonlar genellikle onlara yönelik. Kendi ülkemizde turist muamelesi görüyoruz .Yemekler idare e.. devamı »

Tarih: Tem 14, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Eğer kötü bi tatil geçirmek istiyorsanız size bu oteli tavsiye ediyorum 2 aile gitmiştik ve tatilimiz kötü geçti diyebiliriz gerçekten kötü bir oteldi yemekler kötüydü hem çeşit yok hemde lezzetsiz resmen aç kaldık ayrıca o kadar kirliydiki otel aşçılarının üstleri kirden kalkmıyordu uyardık hatta sonra değiştirdiler. O.. devamı »

Tarih: Ekm 17, 2013
Bodrum: Önerilen yerler
1 Yorum 4 Fotoğraf
1 Yorum 4 Fotoğraf
3 Yorum 6 Fotoğraf
1 Yorum 4 Fotoğraf
2 Yorum 1 Fotoğraf
6 Fotoğraf
Bodrum gezi rehberi : tıklayın