Otelsikayet.com Logo

Green Beach Resort

Bodrum

'Bodrum' için en düşük fiyatlı otelleri göster*
  tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 2 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 45 km.
 • A La Carte Restoran
 • Balkon / Teras
 • Banyo
 • Bar
 • 2.9/5
  52 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2.8 /5
  Otel konforu/Temizliği 2.9 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 3 /5
  Eğlence/Animasyon 3 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 2.8 /5
 • 2.9/ 5
  52 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 3/5
  Otel konforu/Temizliği 3/5
  Yiyecek içecek kalitesi 3/5
  Eğlence/Animasyon 3/5
  Fiyat/Hizmet puanı 3/5
'Green Beach Resort' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Balıkesir

7 temmuz - 11 temmuz 2014 dört gece kaldık kalmaz olaydık. Odalar berbat kokuyor rutubet ve pislik kokuyor. Tuvaletleri leş gibi klimaları çalışmıyor. Getirdikleri çarşaf ve havlular lekeliydi. Yemekler berbat ve hep ayni çeşit yok. İshal kusma yapıyor. Çeşme suları mikroplu verilen hizmetler saatli askeriye ortamı gibi den.. devamı »

Tarih: Tem 19, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İzmir

08/07/2014 - 13/07/2014 tarihleri arasında burada konakladım. Tüm kötü yorumları okudum ama abartılıyor diye düşündüm. Ama neredeyse hepsi doğru. İlk olarak tüm personelin değişmesi gerekiyor. Otelde çok fazla Rus var ve animasyonlar genellikle onlara yönelik. Kendi ülkemizde turist muamelesi görüyoruz .Yemekler idare e.. devamı »

Tarih: Tem 14, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Eğer kötü bi tatil geçirmek istiyorsanız size bu oteli tavsiye ediyorum 2 aile gitmiştik ve tatilimiz kötü geçti diyebiliriz gerçekten kötü bir oteldi yemekler kötüydü hem çeşit yok hemde lezzetsiz resmen aç kaldık ayrıca o kadar kirliydiki otel aşçılarının üstleri kirden kalkmıyordu uyardık hatta sonra değiştirdiler. O.. devamı »

Tarih: Ekm 17, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Otelden daha dün geldik. İki aile gitmiştik. Otelin manzarası harikaydı, yemeklerde güzeldi yani kesinlikle aç kalınmayacak kadar çeşit vardı. Eleman sayısı az olmasına rağmen odamız hergün temizlendi. Havlu çarşaf 3 günde bir yenilendi. Falat musluklardan tuzlu su akıyordu, sadece gittiğimiz gün 1,5 litrelik su verildi o k.. devamı »

Tarih: Eyl 2, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Otelde bir gece iki gün konakladık, halam ve kuzenimi görmek için gittik, yorumları okudum, gerçekten 5 yıldızı bırakın 1 yıldız bile etmez, resepsiyon kötü, kimse bir şey bilmiyor, sorulan sorulara cevap alamıyorsunuz, bir gün önce farklı bir gün sonra farklı cevaplar alıyorsunuz, yemekler çok kötüydü. Otel çalışanları .. devamı »

Tarih: Ağs 26, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Memnun kalmadım oteli acenteden otel güzel fakat temizlik iyi değildi personel kabaydı yemekler cok güzel değildi, relaks havuzda ki bar çalşmıyor sudahi yok. Animasyondakiler ilgili. Araba kiralama kötü. Otel şatılına güvenmeyin saatlerine uyulmuyor. Birdaha tercih etmem.

Tarih: Ağs 14, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İzmir

Otelde 4 gün kaldım gündüz animasyonlar olsun aktiviteler olsun yiyecek içecek olsun her şey güzeldi fakat bazı personelleri çok kabaydı ama ben animatörlere teşekkür ederim odalara gelincek olunursa da çok kötü temizlik yok denebilecek kadar mini barlar bom boş ama bi daha gidermisiniz derlerse giderim gündüz ve gece çok g.. devamı »

Tarih: Ağs 12, 2013
Bodrum: Önerilen yerler
1 Yorum 6 Fotoğraf
1 Yorum 4 Fotoğraf
1 Yorum 4 Fotoğraf
2 Yorum 1 Fotoğraf
6 Fotoğraf
Bodrum gezi rehberi : tıklayın