Otelsikayet.com Logo

Golden Beach Hotel

Bodrum

'Bodrum' için en düşük fiyatlı otelleri göster*
  tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 3 km.
 • Denize: 10 mt.
 • Havaalanına: 61 km.
 • Asansör
 • Atıştırmalık Bar
 • Balkon / Teras
 • Bar
 • 3.5/5
  213 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 3.3 /5
  Otel konforu/Temizliği 3.8 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 3.1 /5
  Eğlence/Animasyon 4.1 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 3.4 /5
 • 3.5/ 5
  213 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 3.5/5
  Otel konforu/Temizliği 4/5
  Yiyecek içecek kalitesi 3/5
  Eğlence/Animasyon 4/5
  Fiyat/Hizmet puanı 3.5/5
'Golden Beach Hotel' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Denizli

16-21 temmuz tarihleri arasında konaklama yaptım. İnternet sitesinde odaların balkonlu olduğu söyleniyordu. Ancak tek kişilik odalarında bırakın balkonu camı bile açılmıyor. Ayrıca single oda dedikleri tek kişilik odaların mobilyaları eski ve dolabı rutubet kokuyor. Banyosunda ise minicik öylesine konulmuş bir lavabosu v.. devamı »

Tarih: Tem 30, 2014
3 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İzmir

1- Öğle ve akşam yemeği kuyrukta yarım saat ayaktasınız. 2- Yemek çeşitleri çok az ve kalitesiz. 3- Yönetim sistemi çok kötü. 4- Snack saati bile kuyrukta bekliyorsunuz. 5- Tüm barlardaki light kola çeşmeleri bozuk köpüklü kola 6- Havuzlar temiz değil 7- En üst kattaki animasyon alanında iğrenç lağım kokusu var çocuk.. devamı »

Tarih: Tem 22, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Biz Golden Beach'ten bugün döndük. Öncelikle otelin denizi çok pisti sahil kenarına ağaç kabukları ve yosunlar birikmiş deniz bulanık ve dibi görünmüyor deniz ve kum yağlı gibiydi yani temmuz ayında gitmemize rağmen çok rüzgarlıydı ama arabanız varsa biraz ileride çok temiz bir sahil var oraya gittik çok temizdi.

Tarih: Tem 13, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Yemekler güzeldi ancak et çeşitliliği yoktu. Deniz doğası mekan çok güzel. Animasyon zaten başlı başına bir olay. Ahmet bey ve ekibi insanı oynatıyor gerçekten. Çalışanlar içten ve yardımsever. Teşekkürler

Tarih: Haz 25, 2014
2 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İzmir

Golden Beach'den bugün döndük, ve döndüğümüze pişman olduk, keşke daha fazla gün ayarlayıp daha fazla kalabilseydik. Fazla otellere gitmesek de gittiklerimizin içinde golden beach en iyisiydi. Yemek kalitesi iyiydi, her akşam farkı yemek çeşitleri vardı. Ama yemeklerinden memnun kaldık :) Oda temizliği bence 4 yıldızlı b.. devamı »

Tarih: Haz 21, 2014
2 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İzmir

Golden beach'ten bugün döndük, bize çok güzel bir tatil sundu golden beach'e çok teşekkür ederiz.otelin personelleri güleryüzlülerdi. Hele animasyoncuları Ahmet bey, Kazım bey ve mario'ya çok teşekkür ederiz , biz havuzun kenarında otururken neredeyse sadece onların haline güldük, çok güldürdüler... Yemekleri kaliteli ve g.. devamı »

Tarih: Haz 21, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İzmir

Golden Beach Resort Bodrum Hamamı çok kötü bir işletmeye sahip hamamı işleten Ali ismindeki şahıs dışarıdan müşteri almışsa eğer para karşılığında sizin hamamı kullanmanıza izin vermiyor. Böyle bir şey hiç bir otelde görülmemiştir. Turizm Bakanlığı'na kadar şikayette bulunacağım. Hamam açık olduğu saatlerde işletme keyf.. devamı »

Tarih: Haz 13, 2014
Bodrum: Önerilen yerler
1 Yorum 4 Fotoğraf
1 Yorum 4 Fotoğraf
3 Yorum 6 Fotoğraf
1 Yorum 4 Fotoğraf
2 Yorum 1 Fotoğraf
6 Fotoğraf
Bodrum gezi rehberi : tıklayın