Otelsikayet.com Logo

Etap Altınel Ayvalık

Ayvalık

Bu hotel için en düşük fiyatı göster *
  tatil.com   tatilcity.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 0 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 0 km.
 • Bar
 • Bilardo Masası
 • Mini Golf
 • Döviz Değişim Olanağı
 • 2.8/5
  169 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2.8 /5
  Otel konforu/Temizliği 2.7 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 2.8 /5
  Eğlence/Animasyon 2.7 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 3 /5
 • 2.8/ 5
  169 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 3/5
  Otel konforu/Temizliği 2.5/5
  Yiyecek içecek kalitesi 3/5
  Eğlence/Animasyon 2.5/5
  Fiyat/Hizmet puanı 3/5
'Etap Altınel Ayvalık' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Bayram tatili için gittik aslında endişelerim vardı ama gittiğimde yanıldığımı anladım. 5 gece kaldık eşim ve 4 yasında ki kızımla beraber odaları biraz eski ama pis değildi. Klimalı tv'li zaten odaya sadece uyumak için giriyorsun. Gece yarısına kadar eğlence devam ediyor havuzu bence mükemmeldi saat 11:00 13:00 ve 15:00 .. devamı »

Tarih: Tem 31, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Bursa

Bayram tatilinde maalesef başka yer olmadığı için çokta pahalıya kalmak zorunda kaldığım, hayatımın en kötü tatilini bana geçirten otel. Eski ve de pis, plaj kötü, deniz kötü, yemekler korkunç, havuz kötü ve tüm bunlara ek personel genel müdürden resepsiyondaki yetkiliye kadar kaba, saygısız, ilgisiz bir işletme. Kesinl.. devamı »

Tarih: Tem 31, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Otele gitmeden yorumları okuduğumda yanlış mı yaptım acaba diye bir şüphe vardı içimde. Ama oraya vardığımda boşuna endişeye kapıldığımı anladım....Görevliler ellerinden geleni yapıyorlar. Yemekler lezzetli ve oldukça bol. İçecekler konusunda sıkıntı yok;bıkana kadar içebiliyorsun..Havuzu mükemmel. Otele ait plajı var ve ki.. devamı »

Tarih: Tem 27, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Selamlar şu an itibariyle otelde bulunmaktayım açıkçası burada yazan yorumları okuduğumda rezervasyon yaptırmıştım ve çok üzülmüştüm fakat ne aradığınıza bağlı bir durum otel fiyatına göre çok iyi bir otel yemekler iyi problem yok yalnız deniz kıyısında kil var fakat doğal kil toplayıp vücudunuza sürebilirsiniz. Çamur banyo.. devamı »

Tarih: Tem 27, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Bursa

Burada yazanlara gerçekten şaşırıyorum gitmeden önce okuduğumda tam bir hayal kırıklığına uğradım ama otele gidince böyle bir şey olmadığını anladım. Havuzu yemekleri etkinlikleri her şeyi mükemmel bir tek denizinde sorun var iskeleden atlayabilir ya da 10 dakika yürüyüp berrak bir denizde yüzebilirsiniz yine olsa yine gide.. devamı »

Tarih: Tem 26, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Ankara

Kötü bir otel 2014 yılında odalarında buzdolabı yok, çarşafları lekeli. Otelin içinde kendinizi 1990'lı yillarda hissediyorsunuz. Çok eski her şey, yemekleri çok kötü dapdar koridorları, resimli duvarları kreş gibi olmuş her yer. İsim yanıltmasın tam bir hayal kırıklığı. Denizi kötü asla girilmiyor. Denize tek olumlu yani d.. devamı »

Tarih: Tem 22, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Balıkesir

Yorumları okuduktan sonra korkarak gittiğimiz otelde her şey harikaydı. yemekleri temizliği personelin ilgisi .. kısacası hiç sorun yaşamadan hatta tatilimizi uzatarak geri döndük.. ayrıca insanları pis dediği deniz pislik değil milletin para verip de uygulattığı kıldı.. Bir daha nereye gidersin deseler yine aynı yeri terc.. devamı »

Tarih: Tem 19, 2014
Ayvalık: Önerilen yerler