Otelsikayet.com Logo

Eriş Otel

Bodrum

'Bodrum' için en düşük fiyatlı otelleri göster*
  tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 10 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 45 km.
 • 1.2/5
  14 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 1 /5
  Otel konforu/Temizliği 1 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 1.5 /5
  Eğlence/Animasyon 1 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 1.7 /5
 • 1.2/ 5
  14 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 1/5
  Otel konforu/Temizliği 1/5
  Yiyecek içecek kalitesi 1.5/5
  Eğlence/Animasyon 1/5
  Fiyat/Hizmet puanı 1.5/5
'Eriş Otel' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Bu zamana kadar gördüğüm en kötü otel kir içinde acente ile gittim kendimizi başka yere göndermek için çok uğraştık sonunda salinas beach e gönderdiler gittiğimizde acente mağdurları o kadar çok geldiki mutlaka ERİŞ OTELİN denetlenmesini turizm bakanlığından önemle rica ediyorum tatilim kötü geçti.

Tarih: Eyl 13, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Bursa

Rezervasyon yaptığımızda Recepsiyondaki kaba bayan bize penceresiz bodrum gibi bir oda verdi. Oda rutubet kokuyordu. Biz burada kalmayız dediğimizde, başka oda yok yalanını söyledi. Daha sonra ısrar ettiğimizde başka bir oda ayarlandı. Odalar sivrisinek deryası. Ben yeşil havuzu burada gördüm. Sakın gireyim demeyin. Yem.. devamı »

Tarih: Ağs 26, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Otel, resepsiyondaki ilk dakikamızda bize eyvah yanlış karar dedirtti ve yanıltmadı. Resepsiyon görevlisi neredeyse her sorumuza olumsuz ve dövecek gibi yanıt verdi. Odalarda buzdolabı ve şampuan yok. Klimamızın ayarı bozuktu. Kötü derecede sivrisinek vardı hiç ilaçlama yapılmıyor. Odalar ancak siz talep ederseniz tem.. devamı »

Tarih: Ağs 26, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

17 temmuz 2013'te otele geldik. Aile odası istemiştik. Bize depo gibi bir yer verdiler. Oda kokuyordu ve odanin birinde klima yoktu. Yemekleri cok kotuydu. Butun yemeklerin hepsi ekşiydi. 7 gün kalacaktık. Memnun kalmadığımız için 1 gece kaldık. Çok kötüydü.

Tarih: Ağs 1, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Otelin yemekleri ( sadece 1 ana yemek, 1 çorba, pilav yada makarna) yenilebilir düzeydeydi (ancak yemek az fazla almayın davranışı çok belliydi.) Salata fena değildi, mezeler ilk yapıldığı gün güzel sonraki günlerde bayat, daha bayat, çok daha bayat şeklindeydi. Çay saati denilen saatte ( daha doğrusu ilk 15 dakikada herşey.. devamı »

Tarih: Tem 30, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Kötü bir otel. Ilk basta zaten sorunlar basladi. Rezervasyonumuz iptal edilmisti. Neyse ayarladik ama resepsiyondaki kiz zaten bizi dovucekmis gibi konustu. Sıkıntı odaya gelmemizle basladik. Oda çok kirli carsaflar bir onceki konaklayan kisiden kalma. Yerlerde haşere oluleri. Ne havlu var ne buzdolabi. Tuvalet kagidi y.. devamı »

Tarih: Tem 28, 2013
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Otel vasat, temizlik vasat, yemekler iyi, ikramlar iyi, manzara süper..... olumsuza dönebilecek tatilimi olumluya çeviren resepsiyon ve muhasebe görevlisi songül özçelik'e çok teşekkürler....:-)

Tarih: Tem 10, 2012
Bodrum: Önerilen yerler
1 Yorum 4 Fotoğraf
1 Yorum 4 Fotoğraf
3 Yorum 6 Fotoğraf
1 Yorum 4 Fotoğraf
2 Yorum 1 Fotoğraf
6 Fotoğraf
Bodrum gezi rehberi : tıklayın