Otelsikayet.com Logo

Bera Hotel

Alanya

Bu hotel için en düşük fiyatı göster *
  tatilcity.com   tatil.com
ÖZELLİKLER
 • Şehir Merkezine: 10 km.
 • Denize: sıfır
 • Havaalanına: 60 km.
 • 2.7/5
  24 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2.4 /5
  Otel konforu/Temizliği 3 /5
  Yiyecek içecek kalitesi 2.7 /5
  Eğlence/Animasyon 3 /5
  Fiyat/Hizmet puanı 2.6 /5
 • 2.7/ 5
  24 YORUM
 • Müşteri Memnuniyeti 2.5/5
  Otel konforu/Temizliği 3/5
  Yiyecek içecek kalitesi 2.5/5
  Eğlence/Animasyon 3/5
  Fiyat/Hizmet puanı 2.5/5
'Bera Hotel' için bir yorum yazın!

Popover on top

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus.
YENİ YORUMLAR
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Elazığ

Bence kötü yorumlara inanmayın. Bera Alanya otel 5 yıldız hak eden bir otel Kısa bir bilgi vermek istiyorum; Bayanlar havuzu teras katta ve suyu çok temiz Eğlence alanları çok iyi planlanmış Baylar havuzu bahçede ve daha bir büyük Yemekler desen bir çeşit beğenmesen diğerlerini illaki beğenirsiniz Otel içerisinde ot.. devamı »

Tarih: Tem 29, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video Bursa

biz daha yeni döndük ve bence otel gayet güzel. O yemek çeşitlerine sallayan arkadaşlara da pes diyorum her gün et ve tavuk vardi. Ne gibi beklenti içinde gelmişler bilemedim. O kadar sallıyorsanız parayı bastırıp en lüksüne gidin. Vallahi kimse bir yorumlara itibar etmesin biz çok memnun kaldık ufak tefek aksilikler olu.. devamı »

Tarih: Haz 8, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İzmir

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Paranız boşa gitsin istiyorsanız gelebilirsiniz. Oda temizliği zayıf, kahvaltı servisi zayıf. Otel çok kasvetli ruhumuz daraldı. Yetkili birini sizinle görüştürmüyorlar. Çok pişmanım geldiğimiz için.

Tarih: Haz 6, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Bera Adenya'dan sonra çok kötü geldi bize. Anlaştığımız giyat üzerine eşimin firması anlaşma yapamamış 240₺ fark istediler biz de bir gün azalttık. 70₺ alacağımız kaldı iade yapmadılar. Sadece yiyecek içecekte kullanabilirsiniz dediler tamam dedik. Odaya kuru yemiş söyledik, "sadece fındık var" dediler. Odayı sadece 2 s.. devamı »

Tarih: Haz 3, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

Fotoğraflara aldanmayın. Yürüyecek gezecek bir yeşil alanı yani bahçesi yok, zaten hiç çimen yok, sahili ise "kötü ötesi" ve kirli. (kum elenmiş inşaat kumu gibi. Her iki yandaki otellerin kumu ise temiz ince kum) Otel resmen kendi haline bırakılmış, "nasılsa gelecekler, alternatifleri çok az" mantığı ile gitmeye çalış.. devamı »

Tarih: Haz 3, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video

AiLEM İLE 19.05-26.05.2014 TARİHİNDE BURADA TATİL YAPTIM VE KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM. İLK GÜNDEN İTİBAREN REZİLLİK ÇEKTİK. ODAMIZ BİR TÜRLÜ HAZIRLANAMADI. YEMEK DESENİZ HER GÜN AYNI YEMEKLER ET TÜRÜ FAZLA YOKTU. TAVUK HARİÇ BİR GÜN TAVUK ŞİŞ BİR GÜN TAVUK IZGARA BAŞKA BİR ŞEY YOK. ERKEKLER HAVUZUNDA ERKEK KADAR BAYA.. devamı »

Tarih: May 30, 2014
1 Yorum 0 Fotoğraf 0 Video İstanbul

EYLÜL AYINDA BERADAYDIM. KESİNLİKLE HARİKA BİR YER. YAPILAN KÖTÜ YORUMLARA İNANAMIYORUM, İNSANOĞLU OLARAK DOYUMSUZ BİR MİLLETİZ ZATEN. PARA VERDİĞİMİZ İÇİN SONUNA KADAR ACISINI ÇIKARMAK İSTERİZ. PARA VERİYORSANIZ, HİZMET SATIN ALIRSINIZ. İNSANLARI DEĞİL. OTEL SAHİPLERİ DAHA NE YAPSINLAR, YEMEK ÇEŞİTLERİ ZATEN BİN BİR TÜ.. devamı »

Tarih: Ock 26, 2014
Alanya: Önerilen yerler
1 Yorum 7 Fotoğraf
2 Yorum 4 Fotoğraf
2 Yorum 4 Fotoğraf
2 Yorum 4 Fotoğraf
1 Yorum 7 Fotoğraf
Alanya gezi rehberi : tıklayın